Bent u op de hoogte van ontwikkelingen in de recreatiemarkt? Weet u wie uw (potentiële) klanten zijn, waar zij zich bevinden en bewegen? En heeft u al een strategie om de recreatiemarkt bekend te maken met uw product? Als u één van deze vragen met ‘nee’ moet beantwoorden dan kunnen wij u helpen. Op woensdag 11 mei 2011 organiseert Pleisureworld de cursus Verover de Recreatiemarkt.
| Locatie | DROOM! – Elst Gld |
| Datum | 19 januari 2012 |
| Tijd | 13.30 – 18.00 uur |
| Prijs | € 349,- (excl. BTW en handboek) |
| Deelnemen? | Schrijf u nu in (aanmeldformulier aan de rechterkant) |
Er zijn vele mogelijkheden om de branche te benaderen, uw onderneming uit te breiden of andere initiatieven te ontplooien. Wellicht heeft u al een flink aantal contacten opgedaan tijdens één van de vele beurzen op het gebied van recreatie in het afgelopen najaar.
Maar hoe krijgt u deze contacten nu zover om met u in zee te gaan? En kunt u wel wat hulp gebruiken op het gebied van marketing en sales? Het optimale rendement is alleen nog weggelegd voor bedrijven die in deze markt de vertaalslag weten te maken naar datgene wat de recreatieondernemer zoekt.
In de cursus Verover de Recreatiemarkt verwerft u inzicht in deelmarkten en brancheorganisaties. U weet u waar uw klanten zitten en waar uw kansen liggen. Tevens voorzien wij u van strategische tips om uw klantenkring te vergroten en om potentiële klanten te benaderen. Deze training levert direct rendement op! Schrijf u snel in want vol=vol!
Reviews
Hieronder leest uw onze reviews over de Pleisureworld Academy.
Bliemert.com: Tezamen met exploitanten van kinder- en indoorspeeltuinen en de fabrikanten van digitale dansvloeren en ijsmaten en –banen ondergingen wij in uptempo een wervelwind aan informatie. Trends, bestuurlijke structuren en tips passeerden de revue. We herkenden een overlap in kennis, maar ontvingen ook de laatste nieuwtjes. De opgedane kennis is prima inpasbaar in onze lessen. Het was erg interessant om vanuit de toeleverancierkant te zien hoe de recreatiewereld wordt beleefd. Daarnaast was Hans, een routinier in de recreatiewereld, een inspirerende spreker. Met één druk op de knop, figuurlijk, tovert hij een gigantisch netwerk met contacten uit zijn mouw. De belichaming van de nieuwe manier van netwerkdenken: kennis is shareware en contacten zijn er om met elkaar te delen. Kortom: een meer dan voldaan gevoel in een prettige ambiance met als toetje twee trendboekjes over de Recreatie & Toerismesector en de camping- en bungalowmarkt.
Drouwenerzand Attractiepark: Zeer leerzame cursus. Heel leuk, goede wisselwerking. Zeker aan te bevelen!
Euroticket: Wat een geweldige cursus. Direct aan de gang met de stof welke we hebben geleerd en direct resultaat zichtbaar. Ik heb zelden zo interessante cursus meegemaakt. Een vervolg op deze cursus is zeer welkom en ben ik er weer zeker bij!
Indoor Skydive Roosendaal: Heel erg zinvol om een compleet inzicht te krijgen in de mogelijkheden van online marketing. Met veel praktische tips waar iedereen duidelijkheid kan krijgen in de nieuwe manier van klantenbenadering.
Camping Julianahoeve: Dankzij de cursus hebben we een veel beter inzicht in hoe Google Analytics toegepast kan worden. We zijn een betere gesprekspartner voor de “webbouwers”. Af en toe werden er in de cursus te veel technische details besproken. Wij willen liever zaken in de praktijk toepassen, voor ons eigen bedrijf, zodat we direct met vragen kunnen komen. Misschien kan hiermee tijdens een volgende workshop rekening mee gehouden worden?
Sneeuwattractiepark Skidome: Leerzame cursus waarin alle facetten van online marketing ter sprake komen.
Event samenvatting
Meld u aan:
Het is niet meer mogelijk om in te schrijven voor dit event.

