Met de toevoeging van een negende beurshal, nieuwe themasegmenten en een recordaantal van ruim 340 exposanten beleeft Recreatie Vakbeurs in november zijn grootste editie ooit. Het toonaangevende vakevenement voor de recreatiebranche in de Benelux vindt plaats op 11, 12 en 13 november in Evenementenhal Hardenberg. De beurs is al voor een groot deel volgeboekt en zet nadrukkelijk in op verdieping, segmentering en actuele thema’s.
De eerste vijf hallen waren al voor de zomervakantie volledig gevuld. Nieuw dit jaar is hal 8 met het segment Indoor Innovation Playground, waar innovaties op het gebied van indoor recreatie centraal staan. Ook hal 7 krijgt een nieuwe invulling met een horecastraat waarin het segment Horecaleveranciers prominent wordt gepresenteerd. Hier vinden bezoekers onder andere VHC Actifood, Bunzl Foodservice en Unox Netherlands.
Positionering via side-events
De beurs onderscheidt zich in 2025 met twee inhoudelijke side-events. Op woensdag 12 november vindt Deutschland Live plaats, gericht op Nederlandse én Duitse ondernemers. In samenwerking met NBTC en het Duits Verkeersbureau staat de vraag centraal: hoe ziet de Duitse recreatiebranche eruit in 2030?
Op donderdag 13 november volgt Dagrecreatie Live, met aandacht voor actuele uitdagingen in dagrecreatie en de bekendmaking van de nominaties voor het Go-Kids Leukste Uitje 2026. Beide programma’s vinden plaats in het Recreatie Dorp, grenzend aan hal 7.
Beleving en efficiëntie in recreatiehoreca
Een opvallend nieuw programmaonderdeel is Chefs’ Gemak, waar VHC Actifood live demonstraties verzorgt rond gemak en kwaliteit in recreatiehoreca. Hiermee speelt de beurs in op de groeiende behoefte aan praktische oplossingen binnen kleinschalige horecaconcepten.
“Recreatie Vakbeurs is hét moment in het jaar om als branche vooruit te kijken en nieuwe samenwerkingen aan te gaan,” aldus accountmanager Nick Bouwmeester. “We zien dat de vraag naar verdieping en specialisatie toeneemt. De segmenten Tuin & Park, Mobiliteit, Bijzonder Overnachten en het Recreatie Dorp zijn nog beperkt beschikbaar.”
Meer informatie en registratie vanaf 1 september via recreatie-vakbeurs.nl